NABÍDKA SLUŽEB

Rozsah služeb mám velice rozsáhlý. Vlastním technické zázemí s kvalitní a moderní aparaturou. Převážně se soustředím a zaměřuji na mobilní akce tipu hudba na svatbu, hudba na oslavu, hudba na firemní večírek, hudba na ples, karaoke party a další společenské události.

Jsem DJ z Prahy, působím však po celé České republice, ale i zahraničí. Na akci přivezu kompletní vybavení potřebné k vystoupení DJ, ozvučení a osvětlení prostoru.  Instalace techniky trvá přibližně dvě hodiny, záleží na rozsahu objednaných služeb.

Služby DJ produkce je možné objednat také samostatně, bez technického vybavení.

SVATBY

DJ na svatbu, osvětlení a ozvučení celé svatby, ozvučení svatebního obřadu, ozvučení svatební hostiny, karaoke, video projekce svatebních fotek, svatební videodiskotéka a další služby na Vaše přání.

FIREMNÍ VEČÍRKY

DJ na firemní večírek, DJ na prezentační akce, ozvučení firemní akce, světelná technika, karaoke, videodiskotéka, scénické osvětlení a další služby ušité na míru Vašemu přání.

OSLAVY

DJ na oslavu narozenin, DJ na rodinnou oslavu, DJ na dětskou oslavu, ozvučení a osvětlení oslavy, karaoke party, videodiskotéka, projekce fotek a další služby, dle Vašeho přání.

DALŠÍ AKCE

DJ na ples, DJ na maturitní večírek, DJ na after party, DJ na halloween, latino DJ a DJ na další tématické, kulturní či společenské události, včetně kompletního technického zajištění i možnosti videodiskotéky.

KALKULACE, DOTAZY A REZERVACE

Pro cenovou kalkulaci mne kontaktujte na djfica@djfica.cz nebo použijte formulář.
Pokud nejsem na realizaci zakázky, tak na Vaše maily odpovím do 24 hodin.

Vypracuji Vám i individuální nabídku služeb podle Vašich požadavků a možností. 
Veškeré dotazy Vám rád zodpovím i na telefonu (+420) 774 567 171.


Těším se na spolupráci v roce 2024.

Filip Trojan (DJ Fica)

Flexibilní a profesionální

DJ pro každou svatbu, firemní akci, oslavu a další události s působností po celé České republice.

                    Image